Žurnalistų ugdymo programa kviečia į atranką!

942735_470440819698772_219244247_nEsi pasirengęs išsiskirti originaliais darbais? Suteiki sau šansą padirbėti su profesionalais, kurie žino, kad  etiška + skaitoma= MISIJA įmanoma! Iki rugsėjo 17 dienos spėjusių užpildyti atrankos anketą bei patekusių tarp atrinktų  laukia žurnalistų ugdymo programos iššūkiai.

 Pakylėti save aukščiau banalių skandalų? Nesijaudink, šitai yra daryti kam ir be Tavęs. O Tu padaryk kitaip. „Perlipki sieną“ ir išgirski. Tikras problemas ir tikrus žmones iš įvairių visuomenės grupių.

Rugsėjo 22d. 30 gabiausių ir labiausiai motyvuotų dalyvių bus atrinkti dalyvauti žurnalistų ugdymo programoje. Čia jų lauks  praktinis išbandymas – straipsnio pasirinkta tema rengimas. Tuos, kuriems trūksta įgūdžių palaikys žiniasklaidos ekspertas. Tik 25 šią užduotį geriausiai įveikusių ir motyvuočiausių žurnalistų – atviras kelias į interaktyvius mokymus su žiniasklaidos ir žmogaus teisių ekspertais . Čia įvairius visuomenės reiškinius pažinsi „iš vidaus“, atsivers sunkiai randami ir pakalbinami informacijos šaltiniai. Žurnalistų ugdymo programos kulminacija – žurnalistinis tyrimams, kuriam pasiruošti ir išbaigti ir bus skirti interaktyvūs mokymai.

 Šis kvietimas tai – iššūkis, kuris:

• Ugdys praktinius įgūdžius etiškai, profesionaliai ir patraukliai auditorijai pateikti žinias apie visuomenei jautrias problemas.

• Atskleis žurnalisto darbo ir neigiamų visuomenės reiškinių ryšius. Ar kada susimąstei, kad žurnalisto darbai gali  būti susiję su savižudybėmis, augančių tam tikrų grupių nedarbu, bei kitais reiškiniais?

• Suteiks unikalų šansą su profesionalų pagalba įgyvendinti žurnalistinį tyrimą. Čia susipažinsi su visuomeniniais reiškiniais iš vidaus: gausi informaciją iš pirmų lūpų.

Intriguoja? Nežinai, ar gali dalyvauti?

Jei gerai valdai plunksną, nesi abejingas žmogaus teisėms ir atitinki bent vieną iš šių punktų:

  • Esi 9-12 klasės moksleivis ir ateityje planuoji  studijuoti žurnalistiką;
  • esi pirmo – antro kurso žurnalistikos ar filologijos, sociologijos, politikos, istorijos mokslų studentas;
  • jau spėjai padirbėti visuomenės informavimo priemonėse, bet vis dar esi atviras iššūkiui sutikti savo stereotipą, keisti ir keistis.

Dėmesio. Dalyvauti būtina visą programos laiką. Todėl prieš pildydami dalyvio anketą, įsivertinkite galimybę dalyvauti programoje. Tai padaryti galite  susipažindami su veiklos grafiku. 

Žurnalistų ugdymo programa jau išleido penkias socialiai atsakingų žurnalistų kartas. Džiaugiamės, kad didžioji dalis šios programos alumni taiko programoje įgytas žinias. Kai kuriems, tai padėjo patobulinti praktinius įgūdžius,  visuomenės informavimo priemonėje įgyti savitą stilių ar įstoti į išsvajotas žurnalistikos studijas, o svarbiausia – tapti žmogumi, kuris žino žurnalistikos poveikį, atsakomybę ir misiją.

Daugiau informacijos: gintare.laurinaviciute@zmogui.lt bei telefonu:867426701