„Teisė judėti”

Negalią turintys asmenys, atlikdami kasdienius veiksmus, susiduria su sunkumais, apie kuriuos mes dažnai nepagalvojame, ar kurių nepastebime. Dabartinė sistema neužtikrina visapusiško neįgaliųjų įsitraukimo į visuomenę, varžo jų teises bei laisves. Todėl inicijavome projektą „Teisė judėti“, kuriuo siekiame, kad asmeninio asistento modelis būtų būdas, kuriuo galime padėti asmeniui su negalia būti nepriklausomam bei savarankiškam.

Kviečiame registruotis tiek savanorius, kurie padės žmonėms su negalia atlikti kasdienius gyvenimiškus darbus, tiek neįgaliuosius, norinčius turėti pagalbininką, draugą, kuris padės įveiki iššūkius.

Projekto metu, tai yra dvi savaites, gruodžio 3-17 d. žmonės su negalia galės turėti asmeninį asistentą – pagalbininką, o kartu ir draugą jų kasdieniams, ar nekasdieniams darbams atlikti. Pavyzdžiui, asmeninis asistentas gali padėti nuvykti į prekybos centrą, į darbo vietą, švietimo įstaigą, gali padėti susitvarkyti namus ar pasigaminti valgyti. Galbūt vyksite į kiną ar į kavinę išgerti arbatos.

Tai naujos pažintys, patirtys, naujas tiek savęs, tiek kitų žmonių pažinimas. Labai kviečiame prisijungti!

Savanorių registracijos anketa: https://goo.gl/forms/VOTdQuN0Hs7wt32P2

Žmonės su fizine negalia (18 m. ir vyresni) registruotis gali rašydami el.paštu: teisejudeti@gmail.com

Daugiau informacijos: https://teisejudeti.lt/#kasyra arba Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/Teis%C4%97-jud%C4%97ti-2083123428376860/?modal=admin_todo_tour

Padėkime įgalindami – būkime stipri bendruomenė!