Tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS

Artėja tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS pirmieji kvalifikaciniai turai, kurie vyks jau kovo 26 dieną (matematika) ir balandžio 9 dieną (anglų kalba). Olimpiadose skatiname dalyvauti visus 2-12 klas mokinius.

KINGS pradėjusi savo veiklą Gruzijoje, jau 3 semestrą startuos Lietuvoje. 10000 dalyvių skaičius rudens semestro metu, puikūs mokytojų, tėvelių atsiliepimai bei mokinių rezultatai aiškiai parodo, kad KINGS’ai Lietuvoje lieka ilgam laikui. Savo mokyklos bendruomenėje Jūs turite jaunųjų Kingsiečių, kurie visai neseniai buvo apdovanoti diplomais, savo klasės draugų plojimais bei mūsų komandos rankų paspaudimais. Didelės ir žvitrios mokinių akys neleidžia suabejoti, jog pavasario semestro metu galime sulaukti dar didesnio dalyvių skaičiaus.

Kodėl KINGS?

Mokiniui – tai galimybė patikrinti savo žinias, įgauti patirties ir motyvacijos, atrasti savo silpnąsias ir stipriąsias puses. Didžioji dalis Kings olimpiadų dalyvių gaus sertifikatus ir diplomus, kurie motyvuos mokytis toliau ir tobulėti. Būtent todėl yra svarbu Kings olimpiadose dalyvauti kiekvienam – ne tik patiems gabiausiems.

Mokytojui – tai galimybė parodyti savo mokiniams, jog yra talentingas. Mokytojo paskatinimas – tai viena iš svarbiausių motyvacijos priemonių. Kartu savo darbą mylintis, nestokojantis dėmesio ne tik gerus pažymius gaunantiems vaikams mokytojas turi būti įvertintas.

Tėvams – tai galimybė stiprinti ryšį šeimoje. Sekmadienio popietę vykdomos olimpiados sukuria terpia pabūti su savo vaikais, juos atvesti į olimpiadą. O po sėkmingo dalyvavimo, stebėti kaip vaikas yra apdovanojamas už savo neeilinius gebėjimus.

Registracija ir daugiau informacijos  konkurso tinklalapyje  www.kings.lt. Kilus klausimams galite tiesiogiai kreiptis į  olimpiadas atsakingą žmogų – Urtė ( 860309187)