Sveikatos iššūkis!

Patirk pokyčio malonumą dalyvaudamas “Sveikatos iššūkyje” !

Visada turi galimybę nieko nedaryti, nieko nekeisti ir nuolatos suktis užburtame rate, kuriame Tu esi tik tai kažkieno įrankis.

Laikas nuo laiko paklausti, kodėl ne man? Kodėl kažkas gali džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu, o aš tik kapstausi po savo kasdienes problemas? Bet nepamiršk, jog kokybiškas gyvenimas ne tik išlaisvina, bet ir įpareigoja. Todėl Tu turi turėti sistemą, ugdyti įpročius, kurie Tave artina norimo tikslo link. Tam reikia laiko ir Tavo valios pastangų.

Viską įmanoma sukurti, todėl nebijok kurti ir gyventi savo gyvenimą. Įsitrauk į iniciatyvą “Sveikatos iššūkis” ir patirk pokyčio malonumą!

Iniciatyvos metu dalyviai dalyvaus projekto “Saugok sveikatą, kol jaunas” mokymuose, atliks “Eurofito” testą, kūno kompozicijos analizę, dalyvaus grupinėse, motyvacinėse konsultacijose, sveikatinimo užsiėmimuose sporto klube “Audra”, Jaunimo kūrybos ir sporto centre, propoguos sveiką gyvenseną, atsisakys žalingų įpročių.

Užsiregistruoti į iniciatyvą “Sveikatos iššūkis” galima iki vasario 3 d., 17 val.. Tau reikia atsiųsti į elektroninį paštą saugok@sakiaivsb.lt savo vardą, pavardę, gimimo metus, kontaktinį telefoną, e-paštą ir trumpą motyvaciją (5-6 sakinių), kodėl nori dalyvauti šioje iniciatyvoje. Dalyvių skaičius ribotas, apie atrinktus dalyvius paskelbsime Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro interneto portale www.sakiaivsb.lt vasario 4d.

sveikatos issukis