Puiki proga dalyvauti tarptautiniuose mokymuose

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra kviečia tobulėti ir kelti kompetenciją dalyvaujant tarptautiniuose mokymuose. Kviečiame registruotis šiuos mokymo kursus:

* Mokymo kursai apie įmonių socialinę atsakomybę ir jos suderinamumą su programa Erasmus+. Kaip nevyriausybinis ir verslo sektorius gali bendradarbiauti? Ar įmonių socialinė atsakomybė yra naudinga abiem pusėms? Kaip? Atsakymai į šiuos ir dar daug kitų klausimų mokymo kursuose 2014 m. lapkričio 3-8 d. Budapešte, Vengrijoje. Plačiau: http://goo.gl/XZddyS

* Mokymo kursai apie projektų viešinimą ir rezultatų sklaidą. Nežinote, kaip tai daroma? Norite išmokti naujų kūrybiškų sprendimų? Sužinoti, kaip projektus viešina jaunimas iš kitų šalių? Tuomet mokymo kursai 2014 m. lapkričio 9-16 d. Ispanijoje kaip tik jums! Plačiau: http://goo.gl/L10T77

90 proc. kelionės išlaidų padengia Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra. Kviečiame registruotis patiems, rekomenduoti tiems, kuriems gali būti aktualu.

Jeigu nespėsite užsiregistruoti iki rugsėjo 28 dienos, iki spalio 1 dienos galite kreiptis į JTBA projektų koordinatorę Eglę Venckutę (egle@jtba.lt) ir sužinoti apie pavėluotos registracijos galimybes.