Profesoriaus J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas

2017 sausio 28 dieną Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakultete (KTU MGMF) vyks jau tradicija tapęs Nacionalinis profesoriaus J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas. Konkursas kasmet sulaukia daugybės gabių moksleivių iš visos Lietuvos. Ir šiais metais KTU MGMF kviečia visus, neabejingus matematikai, pasitikrinti žinias ir prasmingai ir linksmai praleisti laiką.

Konkurse savo matematines žinias ir analitinį mąstymą jau 28-ajį kartą kviečiami išbandyti 9–12 klasių moksleiviai. Čia jaunieji matematikai ne tik spręs MGMF dėstytojų parengtus uždavinius, bet taip pat galės dalyvauti fakulteto studentų atstovybės FUMSA paruoštose linksmose rungtyse „Protų mūšis“ ir „Linksmoji daugiakovė“. Vaikus atlydėjusiems mokytojams tuo metu vyks lektorės dr. Violetos Kravčenkienės seminaras „Kaip sudominti moksleivius matematika?“.

Renginio pabaigoje bus paskelbti konkurso ir linksmųjų rungčių laureatai. Geriausiai pasirodžiusiems jauniesiems matematikams bus įteiktos Fakulteto ir rėmėjų įsteigtos piniginės premijos, linksmųjų užduočių nugalėtojams – KTU įsteigti prizai.

Dalyvių registracija vyksta internetu ČIA. Užsiregistruoti bus galima ir atvykus į konkursą.