NEBŪK KAIP VISI!

atsisiųstiAr nori būti išskirtinis ir kitoks savo regione?

Ar nori būti tas, kuris savo darbais skleidžia žinią apie savanorystę?

Ar nori susipažinti ir mintimis dalintis su bendraminčiais?

Jeigu į visus teiginius atsakei TAIP, TU mums labai REIKALINGAS! Š. m. balandžio 25-26 d. (miestas ir tiksli vieta bus patikslinta tik atrinktiems dalyviams) organizuojamas susitikimas tiems, kurie myli savanorystę, tiki jos galia, turi daug gražių idėjų ir nežino kaip jas įgyvendinti savo rajone. Susitikime laukiami tie, kurie nežino ar tik minimaliai yra girdėję apie Savanorystės ambasadorių tinklą: jo veiklą, narius ir įsitraukimą į tinklo veiklą. Jei nori daugiau sužinoti apie Savanorystės ambasadorių tinklą, galimybes prisijungti prie jo organizuojamos veiklos ir esi pasiryžęs savo laiką skirti tinklo stiprinimui, būtinai užpildyk ŠIĄ ANKETĄ.

http://www.saltes.net/wp-content/uploads/2015/04/KVIETIMAS_naujiems.pdf

Tai gali būti tavo bilietas į pirmąjį Savanorystės ambasadorių naujokų susitikimą. Po registracijos su tavimi susisieks tavo apskrities koordinatorius iš SALTES.  AČIŪ už pirmą nedrąsų, bet labai teisingą žingsnį!

SAVanorystės AMBasadoriai – tai aktyvūs, bet kurio Lietuvos regiono žmonės, kurie tiki savanoryste, gali skirti laiko pilietinėms iniciatyvoms, mokymams, susitikimams su vietos gyventojais ir įstaigų atstovais. Savanorystės AMBasadoriais gali būti bet kokio amžiaus, lyties, orientacijos, tikėjimo ir savanoriavimo patirtį turintys asmenys.

SAVanorystės AMBasadorių tinklas – tai tinklas, kuris šiuo metu vienija 30 narių iš visos Lietuvos. Tinklo nariai dalyvauja SAVanorystės AMBasadorių susitikimuose, kuriuose dalinasi savo gerąja patirtimi, mokosi įvairiomis temomis su profesionaliais lektoriais ir savo gyvenamoje teritorijoje stiprina bei viešina savanorystę.

Daugiau informacijos apie SAVanorystės AMBasadorių tinklą: http://www.saltes.net/savanorystes-tinklostiprinimas-lietuvoje/apie-projekta/ SAV AMB susitikimų akimirkos: https://www.facebook.com/pages/Saltes/3063085927 12713?sk=photos_stream&tab=photos_albums