Lietuvos – Ukrainos jaunimo ir jaunimo darbuotojų mainų projektas!

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT), kartu su Ukrainos nacionaline jaunimo taryba įgyvendina mainų projektą, kuriame gali dalyvauti asmenys (19–35 m.) susiję su jaunimo politika, darbu, priklausantys jaunimo organizacijoms, įmonėms dirbančios su jaunimu ar universitetų bendruomenėms.

Projekto tikslas yra apsikeisti jaunimo darbo struktūros įgyvendinimo patirtimi, pasidalinti geraisiais pavyzdžiais. Dalyviai turės galimybę pažinti Lietuvos ir Ukrainos kultūrą, dalyvauti įvairiose diskusijose ir dirbtuvėse, kurių metu bus kuriamas efektyvus dialogas tarp dviejų valstybių. Konferencijos metu dalyviai turės galimybę susipažinti su Kijeve veikiančiais jaunimo centrais, universitetais.

Konferencijos dalyviai bus padalinti į dvi grupes, kurios dirbs ties skirtingomis temomis. Viena iš temų yra „Studento dalyvavimas jaunimo politikos formavime“. Su šia tema dirbantys dalyviai diskutuos apie tai, kokios yra geriausios sąlygos jaunam, studijuojančiam žmogui įsitraukti į jaunimo politiką. Antroji tema yra „NVO ir jaunimo darbuotojų bendradarbiavimas“. Su šia tema dirbantys dalyviai diskutuos apie NVO ir jaunimo darbuotojų veiklą, jų ryšį. Taip pat bus aiškinamasi, kokiu būti būtų galima plėsti projektą. Konferencijos metu visi dalyviai turės galimybę prisidėti prie rekomendacijų formavimo Lietuvos ir Ukrainos ministerijoms.

Prieš konferenciją yra numatomas pasiruošimo etapas, kurio metu atrinkti dalyviai turės paruošti pristatymus, tyrimų išvadų analizes apie jaunimo politikos situaciją Lietuvoje.

Data: spalio 24-29 d.
Vieta: Kijevas, Ukraina

Lietuvos delegaciją turi sudaryti 12 dalyvių (6 moterys / 6 vyrai) Kviečiame užpildyti registracijos anketą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecZYUlvbG_7bJ2yNgUW888d4_hOlURj222LxofFcu5sC1Odw/viewform?usp=sf_link

Su atrinktais kandidatais bus susisiekta iki spalio 1 dienos.

Dalyviams apmokamos kelionės (iki 130 eur.), nakvynės ir maitinimo išlaidos. Kelionės bilietai bus kompensuoti po renginio.

Informacija www.lijot.lt: http://lijot.lt/lt/naujienos-index/78-lt/lijot-zinios/977-lietuvos-%E2%80%93-ukrainos-jaunimo-ir-jaunimo-darbuotoj%C5%B3-main%C5%B3-projektas