LIETUVA KVIEČIA

Lietuva_kviecia_logotipas_LTLietuvos vaikų ir jaunimo centras (LVJC) inicijuoja pilietinę akciją „Lietuva kviečia“, skirtą suburti skirtingose šalyse gyvenančius lietuvių vaikus, dabartinius jų klasės draugus ir Lietuvos mokyklų moksleivius kartu pasveikinti Lietuvą, mininčią Nepriklausomybės atkūrimo 25-metį.

Iš Lietuvos išvykę vaikai jaučia Tėvynės ilgesį.
LIETUVA KVIEČIA sutekia galimybę jiems palaikyti ryšį su bendraamžiais Lietuvoje bei ugdyti jų tautinį identitetą, taip pat ugdyti Lietuvos vaikų ir jaunuolių pilietiškumą.

Visas šalies ugdymo įstaigas – mokyklas, neformaliojo švietimo įstaigas, kviečiame jungtis prie pilietinės akcijos.

Pedagogų prašome
paskatinti moksleivius susisiekti su užsienyje besimokančiais klasės draugais ir 2015 m. kovo 10 d., Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse, padėti jiems suorganizuoti bendrą tarptautinę Skype konferenciją, kurioje dalyvautų dviejų klasių moksleiviai.

Skype konferencijos metu kviečiame moksleivius susipažinti su užsienyje, kartu su buvusiu mokslo draugu besimokančiais bendraamžiais ir, aptarus abiejų šalių jaunimą dominančias temas, pasveikinti Lietuvą Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga – sukurti ir išsiųsti bendrą elektroninį sveikinimą.

Daugiau informacijos http://www.lvjc.lt/index.php?page=lietuva-kviecia&hl=lt_LT