Kvietimas tapti savanorystės ambasadoriumi

1377432_681907815152787_33574697_nEuropos savanorių tarnybos asociacija SALTES (www.saltes.net) – savanorius vienijanti organizacija, vykdanti tarptautinius bei vietinius savanorystės projektus, o taip pat ir jaunimo iniciatyvas pradeda įgyvendinti projektą „Savanorystės tinklo stiprinimas Lietuvoje“, kurio tikslas Lietuvos savanorių ambasadorių tinklo vystymas.

Kas yra Savanorystės ambasadorių tinklas?

Savanorystės ambasadoriai visoje Lietuvoje sudarys tinklą, kuris bus palaikomas SALTES apskričių koordinatorių. Kartu planuosime tarptautinę savanorystės dieną, savanorių festivalį SAVAS festas, dalyvausime mokymuose, keisimės savo patirtimi ir teiksime informaciją žmonėms, kurie domisi savanoryste.

Ko tikimasi iš Savanorystės ambasadoriaus?

Savanorystės ambasadorius – tai žmogus, kuris tiki savanoryste, nori žinoti, kokios organizacijos veikia jo mieste ar miestelyje, gali skirti laiko besidomintiems savanoryste žmonėms, o taip pat nori tobulėti ir dalyvauti mokymuose ir susitikimuose, kuriuos organizuos SALTES visoje Lietuvoje.

Kodėl Savanorystės ambasadorių tinklas?

  • Kad mes patys augtume ir tobulėtume iniciatyvių žmonių komandoje
  • Kad būtų griaunami neteisingi mitai apie savanorystę
  • Kad kuo daugiau žmonių įsitrauktų į savanoriškas veiklas
  • Kad savanorystė taptų labiau žinoma Lietuvoje
  • Kad savanoriška veikla būtų labiau vertinama

Kaip tapti ambasadoriumi?

Prašome užpildyti anketą ir laukti atrankos rezultatų. Anketą rasite čia: https://docs.google.com/a/saltes.net/forms/d/1N-FqOxCfbBuQLy2GPNop-MzCE_mJtCYrWm2uSb5-QYY/viewform