Išdrįsk tapti komunikacijos kariu!

Ar nori rašyti kiečiau už patį Tolstojų? Svajoji tapti socialinių tinklų nindze? Vieną dieną trokšti savo kamera užfiksuoti ne tik kaip miega mielas kačiukas, bet ir svarbiausius įvykius valstybėje? Tu esi tinkamoje vietoje!
Eurodesk Lietuva kviečia jaunus žmones, norinčius išmokti komunikacijos amato, dalyvauti naujojoje jaunųjų žurnalistų programoje. Toks žurnalistinės programos formatas visiškai neįprastas: visų medijų informacinio raštingumo ir žurnalistikos subtilybių mokysiesi nuotoliniu būdu. Per internetinius seminarus geriausi praktikai pasidalins su tavimi savo veiklos patirtimi ir papasakos, ką turi žinoti, kad taptum šios srities guru. Jeigu seminaruose negalėsi dalyvauti realiu laiku, galėsi juos peržiūrėti kitu metu. Eurodesk Lietuva juk žino, kad paroje yra tik 24 val., o tu nori sutalpinti visas 25 val.!

Anketą galima pildyti iki 2018 m. spalio 21 d.

Atrinkti dalyviai bus kviečiami į įvadinį dienos trukmės programos susitikimą, kuris vyks 2018 m. spalio 30 d. Vilniuje. Susitikime dalyvavimas privalomas. Baigiamieji mokymų kursai preliminariai numatyti 2018 m. gruodžio 7–9 d.