IKRA MADA KILIMAS

Skelbiama ATRANKA į jaunimo alternatyvios mados festivalį IKRA MADA KILiMAS!

Rugsėjo 8 d. Palangoje įvyks trečiasis jaunimo alternatyvios mados festivalis IKRA MADA KILiMAS. Pristatyti savo kūrybą renginyje kviečiami 14 – 20 m. dizaineriai iš visos Lietuvos.

IKRA MADA KILiMAS – tai jauniesiems mados kūrėjams skirta platforma, suteikianti galimybę pristatyti savo kūrybą viešai, išgirsti profesionalų komentarus bei įvertinti savo ateities galimybes mados pasaulyje. Šių metų festivalio tema – laisvė. Visas festivalyje pristatytas kolekcijas vertins profesionalių dizainerių komisija, o pirmų trijų vietų nugalėtojų lauks prizai.

Šiemet festivalyje planuojamos kūrybinės dirbtuvės, susitikimai su žinomais Lietuvos dizaineriais, Vilniaus dailės akademijos ir Vilniaus kolegijos atstovais, paskaitos ir kiti užsiėmimai.

Praėjusiais metais iš 21 atrankoje dalyvavusios kolekcijos profesionali komisija atrinko 13 festivalio kokybės kriterijus atitinkančių kolekcijų. Renginyje buvo pristatyti kūrėjų iš Gargždų, Šiaulių, Klaipėdos, Kalvarijos, Klaipėdos rajono, Joniškio, Plungės, Telšių, Vilniaus ir Palangos darbai. Pirmos vietos nugalėtojai Augustei Zukaitei buvo suteikta galimybė savo kolekciją Difusija/Omosas pristatyti lapkričio mėnesį vykusioje Klaipėdos Fashion Week.

DĖMESIO! Visų kolekcijų pristatymams bus atrinkti modeliai. Modelių atranka vyks savaitę prieš festivalį Palangoje ir Klaipėdoje.

Dalyvių anketos su eskizais bei kostiumų nuotraukomis priimamos iki birželio 24 d.

Anketą rasite čia: https://goo.gl/k4RfSJ

Festivalio organizatoriai: VšĮ Užtaisas ir IKRA MADA.
Festivalio koordinatorė:
Agni Samulytė
Tel.: +37067730347
El. p.: ikramadakilimas@gmail.com