Eurodebatai

 

Prasidėjo registracija į didžiausią Lietuvoje individualių mokleivių debatų konkursą „Eurodebatai“. Šį kartą vyresniųjų klasių moksleiviai kviečiami išsakyti idėjas, kaip jauni žmonės gali suvienyti Europos Sąjungą. „Eurodebatai“ lapkričio 21–25 dienomis vyks net devyniolikoje Lietuvos miestų ir miestelių.  Registruojantis galima pasirinkti, kuriame mieste dalyvauti.

Visi „Eurodebatų“ dalyviai bus apdovanoti specialiais projekto prizais, o pirmos vietos nugalėtojai bus pakviesti dalyvauti konkurso finale Vilniuje gruodžio 12 d.  Prieš tai finalininkai savo įgūdžius galės patobulinti viešojo kalbėjimo mokymuose gruodžio 11 d., kuriuos ves viešojo kalbėjimo guru Igoris Vasiliauskas. Paskutinius patarimus finalininkai vakarienės metu gaus iš „Humoro klubo“ narių.

Trys „Eurodebatų“ finalo nugalėtojai bus apdovanoti kelione į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje (vizitas numatomas 2017 m. vasarą).

Dalyvauti „Eurodebatuose“ gali vyresnių klasių (9–12) mokiniai. Dalyviams nėra būtina išankstinė viešojo kalbėjimo ar debatavimo patirtis. Debatų metu bus vertinamas ne tik gebėjimas argumentuoti, bet ir idėjų turinys.

Iki lapkričio 5 d. galima pildyti registracijos anketą. Daugiau informacijos www.pazinkeuropa.lt