Dalyvauk technologijų ir verslumo skatinimo renginyje!

Europos Parlamento narys Antanas Guoga kviečia vyresniųjų klasių moksleivius dalyvauti didžiausiame Baltijos regione technologijų ir verslumo skatinimo renginyje  #SWITCH!

#SWITCH! Vilniuje, Litexpo rūmuose, vyks spalio 8 – 9 d. Viena iš svarbiausių dalių bus skirta moksleiviams ir studentams. Savo mintimis čia dalinsis Amazon (pirmas šios pasaulio gigantės žingsnis mūsų regione!), Microsoft, Rovio (Angry birds kūrėjai!), SAP, Allegro, Nestle, U-Tad (Ispanija) ir daug kitų žinomų ir įdomių kalbėtojų.

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas. Šiuo laišku A. Guoga kviečia paraginti moksleivius registruoti savo klases ir dalyvauti renginyje: tam reikia sukurti trumputį vaizdo filmuką tema „Kaip technologijos pakeitė mano gyvenimą” ir patalpinti jį  #SWITCH! renginio internetinėje svetainėje www.switchit.lt iki š. m. rugsėjo 15 d. Kiekviena klasė yra prašoma pateikti vieną klipą. Sėkmės atveju renginyje dalyvaus visa klasė su mokytoju. Džiaugiamės, kad šią iniciatyvą remia LR Švietimo ir mokslo ministerija. Moksleivių atvežimas iš visos Lietuvos bus organizuojamas nemokamai.